KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15685324

nr 1568 5324

Gouache

Oidentifierad konstnär. Signerad, Griffith, "Börsen". Bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 19:49:20

Gouache