KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15685324
nr 1568 5324
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad, Griffith, "Börsen". Bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:49:20
Gouache